„Evernord“ yra skandinaviškų tradicijų besilaikanti investicijų valdymo bendrovė. Mūsų partnerystės pagrįstos ilgalaikiu bendradarbiavimu ir pasitikėjimu. Mūsų projektai – tvarumo susitarimų ir žmogiškos gerovės standartų atspindys. Mūsų vadovai ir komanda nuolat ieško naujų kelių ir progresyvių sprendimų. Mūsų darbo erdvė – sėkmingas, greitai augantis ir stabilus Šiaurės šalių regionas. Mūsų ambicijos – augti ir klestėti kartu su savo klientais.
„Evernord“ grupę sudaro dvi pagrindinės įmonės: UAB „Evernord FMĮ“ ir UAB „Evernord Asset Management“. Baltijos šalyse „Evernord“ turi išskirtines teises atstovauti ir platinti Suomijos investicijų banko Evli, kuris specializuojasi investicijų valdymo srityje ir turi sukaupęs daugiau nei 30 metų patirtį, investicinius produktus.
„Evernord“ valdo daugiau nei 150 mln. EUR turto, kurio didžioji dalis yra klientų finansiniai vertybiniai popieriai. 2017 m. Lietuvos bankas suteikė teisę UAB „Evernord Asset Management“ valdyti informuotojų investuotojų kolektyvinio investavimo subjektus, aktyvi veikla pradėta 2018 metais. Šiuo metu turto valdymo įmonė valdo 5 investicinius Fondus