LFMA nariai

DANSKE BANKAS

Danske Bank A/S Lietuvos filialas 1994 Gruodžio 14 d. įsteigtas Lietuvos vystymo bankas. 2000 Rugsėjo 15 d. Lietuvos vystymo bankui išduota komercinio banko veiklos licencija. Gruodžio 28 d. Lietuvos vystymo banką įsigijo ir pradėjo valdyti Suomijos finansinių paslaugų grupė „SAMPO Plc.“ 2001 Pakeistas Lietuvos vystymo banko pavadinimas – bankas pradėtas vadinti SAMPO banku. Išrinkta nauja banko taryba. 2004 Gruodžio mėnesį teisinis SAMPO banko statusas pakeistas iš uždarosios akcinės bendrovės (UAB) į akcinę bendrovę (AB). 2006-2007 2006 metų lapkričio mėnesį Danijos bankinė grupė „Danske Bank A/S“ įsigijo iki tol Suomijos finansinių paslaugų grupei „SAMPO Plc.“ priklausiusią „SAMPO Bank“ grupę, o su ja ir Lietuvos (bei Suomijos, Latvijos ir Estijos) SAMPO bankus. Sandoris buvo baigtas 2007-ųjų vasario 1 d., o nuo tų pačių metų liepos „Danske Bank“ tiesiogiai valdo 100 proc. SAMPO banko akcijų. „Danske Bank“ tapo didžiausia finansinių paslaugų grupe Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse. 2008 Birželio 1 d. po septynerių sėkmingos veiklos metų Lietuvoje SAMPO bankas įžengė į naują kokybės etapą ir tapo Danske banku. Buvo perimtas ir „Danske Bank“ Grupės įvaizdis, vizualusis identitetas. 2012 Lapkričio 15 d. „Danske Bank“ grupė pradėjo veikti vienu vardu – „Danske Bank“. Naujoji organizacinė struktūra leidžia būti dar lankstesniems ir greičiau reaguoti į tarptautinius rinkų pokyčius.

ŠIAULIŲ BANKAS

Šiaulių bankas įkurtas – 1992 m. vasario 4 d. Jau daugiau kaip 20 metų esame ištikimi savo veiklos krypčiai ir siekiame visapusiškai patenkinti privačių klientų poreikius, skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrą, regioninės reikšmės projektų įgyvendinimą.

MYRIAD CAPITAL

Myriad capital veikla – investicinės paslaugos. Didelis dėmesys skiriamas finansinių priemonių pasiūlos formavimui, objektyviam jų pristatymui, konkurencingumo didinimui ir investavimo bendruomenės švietimui. Pirmiausia savo klientams siūlome profesionalias vertybinių popierių, žaliavų ir valiutų prekybos platformas. Taip pat investuotojams yra prieinama šiuolaikinė sutelktinio finansavimo platforma, kurios pagalba vykdomas projektų savininkų vertybinių popierių leidimas ir platinimas. Tikime, kad užsibrėžtus tikslus pasiekia tie, kurie pasirenka tinkamiausius įrankius, todėl turime geriausius sprendimus pradedantiems, patyrusiems bei instituciniams investuotojams.