Lietuvos Finansų Maklerių Asociacijos nariai

AB SEB BANKAS

SEB bankas – ilgalaikiai ryšiai ir ilgalaikis požiūris Daugelis žmonių kuria savo ateities vizijas ir planus. Mūsų užduotis — būti šalia savo klientų tuomet, kai jie įgyvendina savo siekius: sudaryti jiems galimybę pasinaudoti mūsų žiniomis, būti jų patikimu partneriu ir gerais, ir blogais laikais, kasdien suteikti gerų patarimų, o kartu — numatyti jų būsimus poreikius. Daugiau apie SEB banką galite sužinoti čia. PASLAUGOS • pavedimų dėl vertybinių popierių operacijų priėmimas ir vykdymas; • pavedimų įsigyti ar perleisti vertybinius popierius vykdymas klientų sąskaita; • pavedimų įsigyti arba perleisti vertybinius popierius vykdymas Banko sąskaita; • klientų vertybinių popierių portfelių valdymas pagal jų individualius pavedimus; • vertybinių popierių platinimas pagal susitarimą su emitentu, įsipareigojant arba neįsipareigojant jo emisiją išplatinti; • konsultavimas vertybinių popierių išleidimo ir apyvartos klausimais bei investavimo į vertybinius popierius klausimais; • vertybinių popierių saugojimas, apskaita ir tvarkymas; • vertybinių popierių platinimas pagal susitarimą su emitentu, įsipareigojant arba neįsipareigojant jo emisiją išplatinti;

SWEDBANK, AB

Bankas „Swedbank“ yra moderni finansų institucija, kurios šaknys glūdi Švedijos taupomojo banko tradicijose, susiformavusiose dar 1820 m. Nuo pat pradžių mums svarbiausia buvo glaudus bendradarbiavimas su klientais ir vietos bendruomene. Mūsų tikslas – skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Tai apima subalansuotos ekonomikos kūrimą, garantuojantį kiekvieno žmogaus ir visos visuomenės gerovę. Daugiau informacijos apie Swedbank rasite čia. Paslaugos: tarpininkavimas perkant ir parduodant vertybinius popierius; tarpininkavimas vykdant išvestinių finansinių priemonių sandorius; piniginių lėšų skolinimas įkeičiant vertybinius popierius; klientų konsultavimas del investavimo į vertybinius popierius; privataus finansinio turto valdymas; vertybinių popierių platinimas; vertybinių popierių apskaita, saugojimas ir administravimas.

ADMIRAL MARKETS

ADMIRAL MARKETS misija Atveriant plačias galimybes aktyviųjų investicijų pasaulio finansų rinkose sferoje, sukuriant ypatingai komfortiškas, prieinamas ir palankias sąlygas savo klientams, judant tiktai į priekį visose kompanijos veiklos srityse, visada būti tarp lyderių internetinės prekybos paslaugų rinkoje. Vizija Mes tikime, kad kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo sėkmę, tad mes siekiame aprūpinti savo klientus visais reikiamais įrankiais bei žiniomis, kas padėtų kiekvienam iš jų sėkmingai prekiauti.

ORION SECURITIES

„Orion Securities“ yra nuo 1993m. veikianti investicinės bankininkystės bendrovė, teikiantis paslaugas šiose srityse: kapitalo rinkos, gerovės valdymas, įmonių finansai, rinkos formavimas, investicinė bankininkystė, fondų valdymas ir apskaita, investicinių portfelių valdymas.